hero image

Klassieke muziek

Lunchconcert:

Leden van het Radio Filharmonisch Orkest

Een bijzonder trio brengt een mix van stijlen met muziek van Schulhoff, Debussy en Bach.

Locatie

Sint Aegtenkapel

  • Normaal € 15,00
Extra kosten: € 1,- administratiekosten per kaartje met een maximum van € 5,- per bestelling.

Onbewaakte garderobe en een drankje tijdens de pauze of na de voorstelling (indien er geen pauze is) zijn inbegrepen in de toegangsprijs.

De voorstelling in het kort

Geniet tijdens je lunch van een trio van contrabas, fluit en altviool in een verrassende mix van stijlen en klankkleuren.

Ongewone combinatie

Contrabas, fluit en altviool kom je niet vaak samen tegen. Die bezetting zorgt voor een breed palet aan klank en maakt dat elk instrument echt naar voren komt. De muziek krijgt daardoor een eigen karakter.

Muziek die samenkomt

Centraal staat het Concertino van Schulhoff, waarin invloeden uit Oost-Europese volksmuziek, impressionisme en contrapunt samenkomen. Diezelfde lijnen hoor je terug in bewerkingen van Debussy en Bach, die in deze bezetting een andere lading krijgen.

Neem je lunch mee of scoor een broodje bij Amersfoorts D.I.E.P. Bij Broodje Klassiek komt alles voorbij: van klassieke meesterwerken tot eigentijdse composities. Met een line-up samengesteld uit zowel gevestigde artiesten als opkomende talenten.

Elk concert is een kans om nieuwe geluiden te ontdekken en te genieten van bekende favorieten in de intieme setting van de Sint Aegtenkapel. Het is de perfecte gelegenheid om tijdens je middagpauze te ontspannen en te genieten van prachtige muziek. Of het nu solo-optredens zijn van virtuoze instrumentalisten of ensemblestukken: het komt allemaal voorbij. Klik hier voor meer informatie over de Lunchconcerten.

Credits

Contrabas
Louis van de Mespel
Dwarsfluit
Luna Vigni
Altviool
Francesca Wiersma

Flint tipt

Dé locatie voor theater, evenementen en congressen in Amersfoort en omgeving