hero image

Muziek

Bertolf

Bluefinger Volume 2

Nieuw werk van Bertolf in een muzikaal programma vol bluegrass en samenspel.

Locatie

hallo, ICT Stadszaal

  • Normaal € 27,50
Extra kosten: € 1,- administratiekosten per kaartje met een maximum van € 5,- per bestelling.

Garderobe en een drankje tijdens de pauze of na de voorstelling (indien er geen pauze is) zijn inbegrepen in de toegangsprijs.

De voorstelling in het kort

Met Bluefinger Volume 2 brengt Bertolf nieuw bluegrass-repertoire vol virtuositeit, samenspel en meerstemmige zang.

Nieuw werk

Na het succes van Bluefinger en de theatertournee volgt nu een tweede programma met volledig nieuw geschreven nummers. Met zijn uitmuntende Nederlandse band laat Bertolf horen hoe goed de muziek staat. De band is hechter dan ooit en dat hoor je terug: strak samenspel, meerstemmige zang en zichtbaar speelplezier.

Spel en verhalen

De muziek wordt afgewisseld met verhalen, muziekgeschiedenis en anekdotes. Samen vormen ze een voorstelling die blijft bewegen en steeds iets nieuws laat horen.

Bertolf Lentink begon zijn loopbaan als gitarist in de band van Ilse DeLange en speelde jarenlang in Her Majesty, waarmee hij het repertoire van Crosby, Stills, Nash & Young vertolkte. Ook maakte hij deel uit van supergroep Musketiers, samen met Paskal Jakobsen, Daniel Lohues en Paul de Munnik.

Hij brak door met de hit Another Day, die hoog in de Top 40 belandde, en won in 2010 een Zilveren Harp. Sindsdien bouwde hij aan een sterke solocarrière met meerdere door pers en publiek geprezen albums.

Met zijn liefde voor americana en bluegrass ontwikkelde Bertolf een eigen geluid, waarin vakmanschap en spelplezier samenkomen.

De pers over Bertolf

Bluegrass Today (USA)
“One can’t help but anticipate what comes next”
OOR
“Zo geinspireerd hoor je muziek uit de studio niet vaak”
Het Parool
“Aanstekelijke liefdesverklaring aan de bluegrass”
Nederlands Dagblad
“De songs knisperen van frisheid, puur plezier en geniaal vakmanschap”
de Volkskrant
“Geen andere Nederlandse songwriter klinkt als hij: zo verzorgd, zo warmbloedig, zo achteloos muzikaal, zo ‘retro’ en zo eigentijds tegelijk, zo mooi gezongen bovendien.”

Flint tipt

Dé locatie voor theater, evenementen en congressen in Amersfoort en omgeving