hero image

Muziek

Janne Schra

Work Out

"Eigenaresse van één van de meest intrigerende stemmen van ons land"

Locatie

Sint Aegtenkapel

  • Normaal € 22,50
Uitverkocht, meld je aan voor de wachtlijst Extra kosten: € 1,- administratiekosten per kaartje met een maximum van € 5,- per bestelling.

Onbewaakte garderobe en een drankje tijdens de pauze of na de voorstelling (indien er geen pauze is) zijn inbegrepen in de toegangsprijs.

Janne Schra is terug in het theater met een nieuwe intieme voorstelling om zichzelf en meteen maar de hele mensheid te redden.

Pain, be my work out. Lifting heavy thoughts in the night.” Zingt ze op haar nieuwe album Work Out.

In de gelijknamige voorstelling, verweeft Janne Schra samen met gitarist Laurens Radstake de muzikale parels uit haar oeuvre met openhartige verhalen. Een theatershow vol liedjes over innerlijke draken, de taal van het lichaam, liefde als een rivier, de bodem raken en weer afzetten.

Over Janne

Janne Schra, bekend van Room Eleven, Schradinova en zichzelf, maakt al bijna twintig jaar eigenzinnige muziek. Met een Zilveren Harp, een Annie M.G. Schmidtprijs-nominatie, gouden en platina platen, wereldtournees en, sinds 2023, een Edison Jazz op haar naam, blijft ze zichzelf steeds opnieuw uitvinden.

Credits

Janne Schra
Zang & toetsen
Laurens Radstake
Gitaar

Flint tipt

Dé locatie voor theater, evenementen en congressen in Amersfoort en omgeving