Favorieten worden tijdelijk opgeslagen.
Log in om je favorieten op te slaan.
Opgeslagen in Mijn favorieten.
Verwijderd uit Mijn favorieten.
Samar en de bange koning
George Tobal Producties | De Krakeling
Een komische, magisch-realistische voorstelling over een koning die doodsbang is voor alles… maar vooral voor olifanten.
Locatie
AFAS Theaterzaal
Ben je 18 jaar of jonger? Dan betaal je maar € 10 voor jouw kaartje!
De voorstelling in het kort
In Samar en de bange koning sluit een koning zich op uit angst, terwijl één iemand weigert mee te doen.
Alles dicht
De koning is bang. Voor alles, maar vooral voor olifanten. Ze komen eraan, dat weet iedereen. Dus sluit hij zich op in zijn kasteel, bouwt muren en verzint regels. Iedereen moet hetzelfde zijn, hetzelfde spreken, hetzelfde denken. Afwijken is gevaarlijk.
Angst en verzet
Angst fluistert hem in wat er mis kan gaan en neemt steeds meer over. Iedereen doet mee, behalve Samar. Zij is niet bang. Niet voor de olifanten en al helemaal niet voor de koning. Ze neemt Angst niet te serieus en brengt alles aan het wankelen.
Kijkwijzer
Om het voor nog meer jonge mensen toegankelijk te maken, bieden we een aantal voorstellingen aan met de junior avonturenprijs. Hiermee scoor je voor elke rang voor € 10 een ticket. Deze prijs is geldig voor iedereen t/m 18 jaar. Klik hier voor meer informatie over het Junior Avonturenticket
Credits
- Tekst & regie
- George Tobal
- Regie-assistent
- Iris Vaessen
- Spel
- Yasmina Abdelmoumen, Peter van Heeringen
- Beeld
- Curly X Straight