hero image

Klassieke muziek

Eline Welle & Laurens de Man

Im Garten / Au jardin | Broodje Klassiek - Lunchconcert

Liedrecital door Eline Welle, mezzosopraan en Laurens de Man, piano.

Locatie

Sint Aegtenkapel

Pauze

geen pauze
  • Normaal € 10,00
Archief
Extra kosten: € 1,- administratiekosten per kaartje met een maximum van € 5,- per bestelling.

Onbewaakte garderobe is inbegrepen in de toegangsprijs.

Een recital in samenwerking met de vereniging Vrienden van het Lied.

Wir gehen mit Lust durch einen grünen Garten. Al eeuwenlang vormt de tuin een inspiratiebron voor kunstenaars: gestileerde natuur, getemde oerkrachten, een plek waar natuur en beschaving elkaar ontmoeten. In dit liedprogramma verklanken Weense en Parijse meestercomponisten de tuin als het toneel van bloeiende bloemen, verwelkende liefde, zingende vogels, kabbelende vijvers en indrukwekkende fonteinen. De zon straalt er, maar de nacht biedt rust, en vooral: Blumen die Menschen, nur Blumen (Kurtág).

Broodje klassiek – Lunchconcerten

Dit seizoen zit bomvol lunchconcerten in de Sint Aegtenkapel met Broodje Klassiek. Neem je lunch mee of scoor een broodje bij Amersfoorts D.I.E.P. Bij Broodje Klassiek komt alles voorbij: van klassieke meesterwerken tot eigentijdse composities. Met een line-up samengesteld uit zowel gevestigde artiesten als opkomende talenten. Elk concert is een kans om nieuwe geluiden te ontdekken en te genieten van bekende favorieten in de intieme setting van de Sint Aegtenkapel. Het is de perfecte gelegenheid om tijdens je middagpauze te ontspannen en te genieten van prachtige muziek. Of het nu solo-optredens zijn van virtuoze instrumentalisten of ensemblestukken: het komt allemaal voorbij. Bekijk alle Broodje Klassiek – Lunchconcerten

Vereniging Vrienden van het Lied

Uit liefde voor het lied werd in 1961 de Vrienden van het Lied opgericht. Oorspronkelijk bedoeld als kamermuziek, bloeide de liedkunst in de negentiende eeuw als nooit tevoren. Ze inspireerde vele componisten, musici en publiek, en veel nog altijd beroemde liederen en cycli beleefden hun premières in privésalons. Op die traditie bouwt de Vrienden van het Lied voort met de liedrecitals. Daarmee streeft de vereniging naar verbreiding van de liedkunst onder vakmusici, componisten, amateurs en publiek. Leden van Vrienden van het Lied kunnen voor 8 euro een toegangsbewijs bestellen. Bij de ingang kan naar het VvhL-lidmaatschapsbewijs gevraagd worden.

 

Flint tipt

Dé locatie voor theater, evenementen en congressen in Amersfoort en omgeving