Flint sluit zich aan bij de culturele boycot tegen Israël
Flint heeft zich aangesloten bij het gezamenlijke initiatief van meer dan 250 Belgische en Nederlandse culturele instellingen die hun samenwerking met Israëlische instellingen opschorten. Deze stap is genomen uit solidariteit met de Palestijnse bevolking en als reactie op de aanhoudende mensenrechtenschendingen en de door internationale instanties erkende genocide in Gaza en op de Westelijke Jordaanoever.
Wat houdt de boycot exact in?
Flint gaat geen samenwerkingen aan met Israëlische culturele instellingen die het beleid van de Israëlische regering ondersteunen of daar direct mee verbonden zijn. Dit geldt voor coproducties, gastprogrammering, uitwisselingen en zakelijke relaties.
- Flint werkt niet samen met Israëlische culturele instellingen die het beleid van de Israëlische regering ondersteunen.
- Flint ondersteunt publieke acties en oproepen tot solidariteit, zoals betogingen en petities.
Wat gaan de bezoekers hiervan merken?
Bezoekers zullen visuele uitingen van solidariteit terugzien in ons theater en op onze website. Vooralsnog zijn er geen lopende samenwerkingen met Israëlische instellingen. Mochten er in de toekomst programmawijzigingen plaatsvinden, dan worden onze bezoekers hier tijdig over geïnformeerd.